شما از سه طریق میتوانید دوره های موجود در سایت را جستجو و مشاهده نمایید.
راه اول: از طریق آیتم جستجو که در صفحه اصلی قرار گرفته نام دوره مدنظر را تایپ کنید. نیازی به درج کامل نام دوره نیست. شما فقط کافیست بخشی از نام آن را تایپ کنید، پس از چند ثانیه نام دوره های مربوطه در زیر آن نمایش داده میشود و میتوانید دوره مدنظر را انتخاب کنید.

راه دوم: می توانید لیست دوره ها را از منوی بالای صفحه مشاهده نمایید.

راه سوم: همچنین می توانید از انتهای صفحه، گروه درسی مربوطه را انتخاب کرده و دوره های هر گروه را مشاهده نمایید.

پس از ورود به صفحه دوره ها، با کلیک بر روی عکس دوره و یا عنوان دوره میتوانید وارد دوره مدنظر شوید.

حال وارد صفحه اطلاعات دوره شده اید. پس از مطالعه جزئیات دوره، وقتی به پایین صفحه حرکت کنید یک نوار بالای صفحه ظاهر می شود که هزینه علی الحساب دوره قید شده است و در کنار آن با فشردن دکمه “شرکت در این دوره آموزشی” می توانید وارد پروسه پرداخت اینترنتی شوید.

سپس وارد صفحه سبد خرید خود می شوید که اطلاعات دوره انتخابی شما به نمایش در می آید. اگر قصد حذف دوره انتخابی را دارید در همین صفحه دکمه “حذف” که در کنار عنوان دوره آمده را می توانید انتخاب کنید. و نهایتا با فشردن دکمه “تسویه حساب” به مرحله بعد می روید.

در این مرحله شما می توانید فاکتور اولیه را مشاهده کنید. پایین صفحه بایستی درگاه پرداختی را انتخاب کنید که برای شما پرداخت از طریق درگاه بانک تجارت و بانک ملت فراهم است. شما قادر خواهید بود از طریق کلیه کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید. سپس بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

سپس اطلاعات خود را بطور دقیق وارد کنید. اطلاعات باید مربوط به فرد شرکت کننده در دوره باشد و بطور کامل و دقیق بایستی پر شود. در انتهای همین صفحه گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید.

نهایتا به صفحه درگاه پرداخت امن هدایت می شوید.
(نکته مهم در پرداخت: جهت پرداخت اینترنتی شما به شماره 12 رقمی کارت بانکی، رمز دوم کارت یا رمز اینترنتی، شماره cvv2 و تاریخ انقضای کارت نیازمند هستید.)