معرفی

گروه آموزشی "آموزش برتر" در سال 1395 به همت جمعی از اساتید برتر شیراز شروع به کار کرده است. این مجموعه با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربه سالیان متمادی سعی دارد علاوه بر ایجاد یک فضای دوستانه علمی، با ایجاد یک حمایت همه جانبه از دانش آموزان سخت کوش، تا رسیدن به موفقیت قطعی شما را پشتبانی کند. خدمات این وبسایت به شرح زیر می باشد:

1) آشنایی با اساتید و دبیران با تجربه و برتر شیراز همکار در آموزش برتر
2) معرفی دوره های آموزشی برگزار شده با همکاری مرکز رشد خلاقیت و فناوری شهدای هسته ای شیراز و رزرو و ثبت نام اینترنتی کلاس ها از طریق درگاه امن بانکی.
3) مشاهده بخشی از کتاب ها و جزوات اساتید برتر بصورت رایگان و در صورت تمایل خریداری نسخه کامل آن را با پرداخت اینترنتی (بلافاصله جزوه خود را پس از پرداخت دانلود نمایید.)
4) شرکت در آزمون های آنلاین دروس و پایه های مختلف به سه شیوه (رایگان، رمز شده و قابل خریداری)

امید است با عنایت حضرت پروردگار بتوانیم آنچه در توان داشته را با افتخار در اختیار فرزندان این مرز و بوم قرار داده و مایه سرافرازی خود و جامعه را فراهم آوریم.
به امید موفقیت های همیشگی شما دانش آموزان و اساتید ایرانی

تیم پشتیبانی آموزش برتر

عبدالرضا فتوت

موسس
کارشناس ارشد شیمی معدنی، 31 سال سابقه تدریس در مراکز آموزش عالی، دبیرستان های تیزهوشان و نمونه دولتی، دارای رتبه اول مقاطع کارشناسی دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد دانشگاه بوعلی سینای همدان، مولف کتاب های کنکور برتر

فرزاد فتوت

پشتیبان فنی
کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار